Sesja fotograficzna - chrzest święty w Warszawie

Chrzest Święty ma dla katolików szczególne znaczenie. To oficjalne wprowadzenie młodego człowieka do rodziny Kościoła. Zdajemy sobie sprawę, jak podniosła i dostojna to uroczystość. Wiemy również, że młodzi rodzice są niekiedy mocno nią zestresowani i nie pamiętają wydarzeń, jakie miały miejsce w kościele. Dlatego służymy pomocą naszego aparatu, który zadba o to, by żaden ważny moment Chrztu Świętego nie został pominięty.

Jako doświadczeni fotografowie w dziedzinie zdjęć noworodków oraz dzieci, potrafimy z każdego zdjęcia „wycisnąć” maksimum; zarówno w trakcie zwykłej sesji zdjęciowej, jak i reportażu z Chrztu Świętego. Decydując się na współpracę z nami nie musisz już więcej prosić o pomoc w wykonaniu zdjęć swojego brata, siostrę czy innego członka rodziny.

Fotografowie z noworodkowo.pl gwarantują najwyższą jakość zrobionych zdjęć, przy jednoczesnym zachowaniu powagi uroczystości. Wiemy, jak stać się „niewidzialnymi”, by żaden z gości nie czuł się zakłopotany obecnością fotografa i aparatu.

W zakres naszej usługi wchodzi: obecność fotografa w trakcie ceremonii w kościele, wykonanie zdjęć rodzinnych po Chrzcie Świętym przed kościołem, godzinna obecność w trakcie przyjęcia w domu lub lokalu, 50 wybranych ujęć na płycie DVD oraz w formie odbitek w formacie 15 x 23 centymetry.

Zależy ci na jak najlepszym efekcie i wysokiej jakości zdjęć? Skontaktuj się z nami i dopytaj o wszelkie interesujące cię szczegóły. Gwarantujemy pełny profesjonalizm oraz zadowolenie każdego naszego klienta.

Szczegółowe informacje dot. sesji:

  • Ceremonia w kościele
  • Zdjęcia rodzinne po ceremonii przed kościołem
  • Godzina podczas przyjęcia
  • 50 wybranych ujęć na płycie DVD oraz w formie odbitek 15 x 23 cm

Oferujemy również inne okazjonalne sesje zdjęciowe. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *