Okazjonalne sesje fotograficzne w Warszawie

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, pierwszy dzień wiosny, Wielkanoc, a może Dzień Dziecka? Szukasz sposobu na to, by w wyjątkowy sposób uczcić ten dzień? Marzy ci się niestandardowa pamiątka? Jeżeli tak, to zapraszamy do wzięcia udziału w jednej z naszych okazjonalnych mini-sesji. Dla nas każda okazja jest dobra, by wykonać kilka zdjęć.

Kochamy robić zdjęcia i kochamy to robić w różnych miejscach. Mini-sesję możemy wykonać w naszym studio fotograficznym, ale również poza nim. Wszystko zależy od tego, czy masz jakiś pomysł na sesję, czy też zdajesz się na naszą inwencję twórczą.

Gwarantujemy charakteryzację (ubranka, akcesoria) oraz wystrój adekwatny do rodzaju sesji. Bliżej świąt bożonarodzeniowych będą to m.in. choinki, sanki czy dywan imitujący śnieg, z kolei w Wielkanoc nie zabraknie motywów związanych z królikami oraz pisanek.

Wielkim atutem mini sesji jest fakt, że nie zajmują one zbyt wiele czasu (około 30 minut). Te kilkanaście minut wystarczy, byś otrzymał wspaniałą pamiątkę, którą będziesz mógł cieszyć się przez całe życie. My robimy zdjęcia, ty zaś wybierasz, które z nich spodobały ci się najbardziej i chcesz, byśmy je wywołali.

Do udziału w sesji zachęcamy zarówno dorosłych, jak i najmłodszych. Szczególnie pięknie udają się rodzinne mini-sesje, w których uczestniczy cała familia i to one cieszą się największą popularnością.

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w takiej sesji, skontaktuj się z nami i umów dogodny dla siebie termin! Czekamy na ciebie!

Interesują Cię sesje noworodkowe? Sprawdź!

Formularz kontaktowy

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *