Sesje urodzinowe w Warszawie

Urodziny zdarzają się raz w roku, co czyni z nich jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w naszym życiu. W pewnym wieku przestajemy jednak je hucznie obchodzić i naszą energię kierujemy w stronę dzieci. To ich szczęście jest dla każdego rodzica. Mówi się, że szczęśliwe dziecko, to szczęśliwy rodzic. Dlatego pozwól sobie uchwycić ten moment i zatrzymać go na zawsze. Właśnie taką możliwość dają urodzinowe sesje zdjęciowe.

Fotografowanie dzieci to nasza pasja i prawdziwa przyjemność. Dzieci uwalniają w nas nowe pokłady kreatywności i sprawiają, że musimy się dla nich jeszcze bardziej postarać. Właśnie z tego powodu oferujemy ci najróżniejsze możliwości wykonania urodzinowej sesji zdjęciowej. Najbardziej powszechne są sesje w naszym studio, jednak jeżeli tylko warunki atmosferyczne na to pozwalają, my i nasi mali klienci, wychodzimy w plener.

Sesja zdjęciowa ma być przede wszystkim zabawą, nie zaś obowiązkiem, jak wizyta u dentysty. Staramy się zapewnić dzieciom komfort oraz atrakcje, które odwrócą ich uwagę od aparatu i sprawią, że będą zachowywały się one jak najbardziej naturalnie. Składa się na to pełna aranżacja przestrzeni: balony, girlanda urodzinowa oraz dobra zabawa. Możliwe jest wykonanie tortu za dodatkową opłatą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by to rodzice przynieśli swój tort.

Nie ma również żadnych przeciwwskazań do tego, by rodzice lub rodzeństwo wzięło udział w sesji wraz z solenizantem.

Szczegółowe informacje dot. sesji:

  • Sesja w studiu lub plenerze
  • Czas trwania ok. 1h
  • 10 zdjęć w formie cyfrowej oraz w formie odbitek 15 x 23 cm
  • Ujęcia z rodzicami/rodzeństwem

Uwiecznimy również wspaniały moment w życiu każdej kobiety jakim jest ciąża. Zobacz!

Formularz kontaktowy

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *