Sesja oraz fotografia noworodkowa w Warszawie

Sesja wykonywana jest w studiu w Warszawie. Pakiet zawiera 10 obrobionych i wywołanych zdjęć w formacie 15×21. Klient sam wybiera zdjęcia które najbardziej podobają mu się z sesji.

Czas trwania sesji uzależniony jest od maleństwa. Zazwyczaj trwa od 2 do 4 godzin. Podczas sesji znajdziemy miejsce i czas na uspokojenie maleństwa, nakarmienie. Najlepszy czas na wykonanie takiej sesji to od 6 do 14 dnia życia dziecka, z uwagi na fakt, że do tego czasu dziecko przyjmuje jeszcze naturalną pozycję z brzucha mamy. Podczas sesji zapewniam niezbędne akcesoria tj. ubranka i inne rekwizyty.

Sesje noworodkowe w Warszawie to jeden z elementów naszej bogatej oferty. Zawsze pierwsze dni życia dziecka są związane z jakimś rodzajem magii i ogromnym wzruszeniem. W końcu ta śliczna i długo wyczekiwana kruszynka przyszła na świat. Chciałoby się zachować te momenty w pamięci na zawsze. Sesja noworodkowa w Warszawie, sprawi, że to marzenie stanie się piękną rzeczywistością. Zamknięcie na zdjęciu fascynującego świata Twojego maleństwa jest wręcz magicznym doświadczeniem. Sesje noworodkowe stały się specjalnością naszej firmy i ogromną pasją. Każda sesja noworodkowa jest zupełnie inna i niesie dla nas inne wyzwania. Gdy naszym klientem jest kilkudniowe dziecko, to całkowicie musimy się dopasować do jego potrzeb. W związku z tym, na dzień, w którym ma się odbyć sesja zdjęciowa, nie planuj żadnych zajęć. Zupełnie niepotrzebnie wprowadzi to nerwową atmosferę, która może przeszkadzać w stworzeniu doskonałych zdjęć. Jeżeli warunki będą sprzyjające, to sesja może potrwać godzinę lub półtorej, ale jeśli dziecko nie chce zasnąć, nie ma dobrego dnia na robienie mu zdjęć, to może ona potrwać nawet kilka godzin. Dobry fotograf niemowlęcy jest wyrozumiały i cierpliwy. Nasza firma gwarantuje Ci, że stworzymy niebanalne oraz wzruszające zdjęcia Twojej pociechy. Z pewnością, nawet po wielu latach, Ty i Twoje dziecko, z sentymentem i radością do nich wrócicie. Może nawet zakręci się Wam łezka w oku, gdy pomyślicie, jak ten czas szybko mija i ile pięknych chwil już za Wami? Fotografia noworodkowa w Warszawie jest niezwykle specyficzna. Fotograf musi zadbać się tylko o uchwycenie magii, uroku i cudownych chwil, ale też zadbać o komfort noworodka w trakcie sesji. Zdjęcia wykonywane są w naszym studio w Warszawie w przyjaznych dla matki i dziecka warunkach. Noworodki nie potrafią kłamać. Wszystkie emocje są wypisane na ich twarzach. My staramy się uchwycić te najbardziej niebanalne i piękne uczucia dziecka. Fotografia z pierwszych chwil życia dziecka będzie najlepszą pamiątką. Najlepiej jest zarezerwować termin sesji już w czasie ciąży.

Szczegółowe informacje dot. sesji:

  • Sesja w studiu w Warszawie
  • Czas trwania od 2-3h
  • 10 wybranych zdjęć w formie cyfrowej oraz w formie odbitek 15 x 23 cm
  • ujęcia z rodzicami/rodzeństwem

Zobacz również sesje dziecięce tutaj.

Formularz kontaktowy

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości