fotografka, która uwiecznia najpiękniejsze chwile z uśmiechem i luzem! 📸
Świat bez fotografii jest dla mnie bez znaczenia, jeśli nie będzie światła, emocji i koloru, który otwiera nasze umysły i wyraża pasję. Moje zdjęcia są inspirowane światłem, kolorem i naturalnością. Wszystko to w połączeniu z moją wielką miłością do dzieci sprawia, że kadry, które powstają zostają w Waszej pamięci na zawsze.
DOSKONAŁA Na podstawie 123 opinii Opublikowano na Google Natalia WasielewskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opinia długa, ale warto ją poznać. Do Oli trafiłam na sesję ciążową. Miałam już jedno dziecko, a chciałam mieć piękną pamiątkę z całą rodziną. Nie było to proste zadanie bo córka miała 1r3m - Ola sobie świetnie poradziła. Zdjęcie wyszły tak boskie…. Chwilę potem urodziła się druga córka, stwierdziłam że spróbujemy sesję noworodkowa u Oli. Oczywiście z całą rodziną. Noworodek i ponad 1.5 roczne dziecko, ja świeżo po porodzie… wtedy Ola ogarniała nie tylko dzieci ale też moje emocje :) zdjęcia bajka. I pyk za pół roku chrzciny! Nie wiedziałam czy Ola robi zdjęcia na chrzcinach, na szczęście! Okazało się że robi :) no serio nie ma się do czego przyczepić ! Babcie zachwycone zdjęciami.. a za 4 miesiące święta… i pomyślałam : no dobra to jak tyle razy poszło gładko to spróbujmy z tą sesją świąteczną. Na pokładzie dzieci: rok i 2.5 roku ja spanikowana, a wyszło tak fajnie tak magicznie.. i skończyły nam się uroczystości, w trzeciej ciąży nie jestem :p więc czekaliśmy rok na następną sesję- świąteczną. Zapisałam się od razu po ogłoszeniu terminów. W ciemno. Nie znając aranżacji. I oczywiście że się nie zawiodłam ! W tym roku scenki sa tak piękne, mam wrażenie że z roku na rok jest coraz piękniej! Zdjęcia tegoroczne widzialam na razie w aparacie, ale dziś pierwszy raz się popłakałam jak widziałam moje szalone dziewczyny jak pozowały ( 2 lata i 3.5!) . Ola ma talent, potrafi dogadać się z dziećmi, potrafi je zaczarować :) młodsza córka jeszcze jej nie pamięta, ale starsza wczoraj powiedziała: idziemy do tej Pani fotograf która ostatnio pozwoliła mi jeździć na takim czerwonym motorze ? Pamiętam ja ona była taka fajna ! (Pamiętała sesję świąteczną z zeszłego roku). W dzisiejszych czasach coraz więcej fotografów robi ładne aranżacje, ale nie każdy potrafi naprawdę robić piękne zdjęcia i jeszcze do tego mieć podejście do dzieci i podejście do rodziców. Śmiało mogę stwierdzić że Ola jest naszym fotografem rodzinnym:) a jak wracaliśmy dziś do domu to starsza córka się popłakała bo chciała jeszcze zostać u cioci :) Wiem długa opinia, ale ja piszę tylko takie jeśli jestem kimś/ czymś zachwycona:) A Ola jestem zachwycona. Polecam :)Opublikowano na Google Justyna KosińskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Byłam u Oli na kilku sesjach rodzinnych a ostatnia to sesja kobieca. Pełen profesjonalizm, super atmosfera mimo stresu dziewczyny stworzyły taka atmosferę że czułam się wyjątkowo zrelaksowana i piękna. Mega polecam i napewno wrócę. Fajne doświadczenie i pamiątka na całe życie. 😊Opublikowano na Google Magdalena TurekTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Ola, dziękuję za wspaniałą sesję 🙂 Czułam się świetnie. Kobieco, bez spinki. Studio jest bardzo komfortowe, aranżacje piękne. Ola w duecie z Dominiką, podpowiadają co i jak😁 Jest miejsce do relaksu, miejsce do makijażu, do zmiany ubioru. Do zobaczenia!❤️Opublikowano na Google Sylwia KrajewskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Miałam przyjemność mieć u Oli już dwie sesje. Zadowolona po sesji white wróciłam po więcej. Tym razem na sesję kobiecą… Polecam z całego serca! Dominika wykonała mi cudny makijaż. Nie mogłam wyjść z podziwu za każdym razem gdy patrzyłam w lustro. A Ola z aparatem to jest po prostu magia… Jest kreatywna, doświadczona, spostrzegawcza, pełna zrozumienia, umie zbudować zaufanie. Pokieruje jak dobrze ustawić się do zdjęcia. Podpowie w kwestii stylizacji. Potrafi sprawić, że stres jest zupełnie niepotrzebny. Dba o komfort osoby fotografowanej. Tworzy tak niesamowitą atmosferę w studio że sesja jest czystą przyjemnością. Mimo niedoświadczonej modelki Ola wyczarowała cudowne zdjęcia, a ja poczułam się pięknie i kobieco… Pamiątka na całe życie. Polecam każdemu! Jak na sesje to tylko do Oli ❤️Opublikowano na Google Bartosz NawrotTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. sesja ciążowa jako prezent dla żony. Prezent bardzo udany do czego przyczyniła się bardzo Ola (fotograf) oraz Dominika (makijaż).Opublikowano na Google Magdalena BojarskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Przyznam, że stresowała mnie sesja (ciążowo-rodzinna) ale przy Oli i Dominice szybko się oswoiłam jako modelka. Dodatkowo nawet córka pięknie się uśmiechała dzięki "podejściu" Oli. Efekt końcowy niesamowity i piękna pamiątka na całe życie. Polecam z ręką na sercu! PS. sama jeszcze wrócę na sesje kobiecą :)Opublikowano na Google Agata GlapaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Baaaardzo polecam! :) Ola tworzy tak fantastyczną atmosferę, że sesja zdjęciowa to ogromna przyjemność! Zdjęcia z sesji są obłędne :) Wrócimy z pewnością na kolejne sesje!Opublikowano na Google Aneta WrobelTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Miałam przyjemność uczestniczyć w sesji ciążowej. Ola i Dominika są niesamowite. Ola zrobiła mi przepiękne zdjęcia, które będą pamiątką do końca życia. Dominika zrobiła przepiękny makijaż, dzięki czemu sesja jest jeszcze bardziej efektowna. Na pewno wrócę w przyszłości do dziewczyn na kolejne sesje. Serdecznie polecam!Opublikowano na Google Magdalena ZetTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam z całego serca! Bardzo miła atmosfera, Ola fotograf zajmująca się wspaniale maluszkami, a na koniec przepiękne zdjęcia!Opublikowano na Google Monika BaranTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Pełen profesjonalizm i super atmosfera. Ola jest cierpliwa i kreatywna, naprawdę polecam! :)
Specjalizuję się w trzech rodzajach sesji: sesjach noworodkowych w Warszawie (od 600 zł), sesjach ciążowych (od 800 zł) oraz sesjach kobiecych (od 800zł) w studio Drugi Brzeg. Każdą sesję traktuję indywidualnie – nie ma tu miejsca na szablonowe podejście.