Każda sesja opowiada inną historię. Jedne kadry powstają w pierwszych dniach życia dziecka, inne w czasie oczekiwania na poród, jeszcze inne pokazują kobiecość, rodzinne emocje albo ważne chwile, do których chce się wracać po latach. To właśnie tutaj znajdziesz moje portfolio – zbiór realizacji, które pokazują styl pracy, estetykę zdjęć i różnorodność sesji wykonywanych w Warszawie.
W Noworodkowo tworzę fotografie naturalne, ciepłe i ponadczasowe. Zależy mi, aby zdjęcia były nie tylko estetyczne, ale też prawdziwe – pełne emocji, bliskości i autentycznego światła. Jeśli szukasz odpowiedniej sesji dla siebie lub swojej rodziny, poniżej znajdziesz galerie poszczególnych realizacji oraz linki do najważniejszych podstron.
Portfolio zostało podzielone na najważniejsze rodzaje sesji, aby łatwiej było Ci znaleźć zdjęcia odpowiadające Twoim potrzebom. Największą część stanowią sesje noworodkowe w Warszawie oraz sesje ciążowe, ale znajdziesz tutaj także sesje kobiece, sesje świąteczne, urodzinowe, przedszkolne i inne realizacje.
Ta strona ma pomóc Ci nie tylko obejrzeć zdjęcia, ale również szybciej przejść do odpowiedniej galerii i sprawdzić szczegóły współpracy. Jeśli chcesz od razu porównać dostępne pakiety, możesz przejść do oferty sesji zdjęciowych.
Jeśli chcesz zacząć od najczęściej wybieranych sesji, poniżej znajdziesz najważniejsze kategorie portfolio. To właśnie one najmocniej pokazują styl pracy, atmosferę zdjęć i kierunek estetyczny całej marki.
Wybór sesji zdjęciowej nie zawsze jest prosty, szczególnie jeśli zależy Ci nie tylko na ładnych kadrach, ale także na atmosferze, sposobie pracy i efekcie końcowym. Portfolio pozwala zobaczyć, jak wyglądają różne rodzaje realizacji, jaki styl dominuje w zdjęciach i czy to właśnie taki klimat jest Ci najbliższy.
Dla jednych najważniejsza będzie delikatność sesji noworodkowej, dla innych kobiecy charakter portretów lub profesjonalny wizerunek podczas sesji biznesowej. Dzięki tej stronie możesz szybko porównać galerie, przejść do wybranej kategorii i sprawdzić, która forma fotografii najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom.
DOSKONAŁA Na podstawie 123 opinii Opublikowano na Google Natalia WasielewskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Opinia długa, ale warto ją poznać. Do Oli trafiłam na sesję ciążową. Miałam już jedno dziecko, a chciałam mieć piękną pamiątkę z całą rodziną. Nie było to proste zadanie bo córka miała 1r3m - Ola sobie świetnie poradziła. Zdjęcie wyszły tak boskie…. Chwilę potem urodziła się druga córka, stwierdziłam że spróbujemy sesję noworodkowa u Oli. Oczywiście z całą rodziną. Noworodek i ponad 1.5 roczne dziecko, ja świeżo po porodzie… wtedy Ola ogarniała nie tylko dzieci ale też moje emocje :) zdjęcia bajka. I pyk za pół roku chrzciny! Nie wiedziałam czy Ola robi zdjęcia na chrzcinach, na szczęście! Okazało się że robi :) no serio nie ma się do czego przyczepić ! Babcie zachwycone zdjęciami.. a za 4 miesiące święta… i pomyślałam : no dobra to jak tyle razy poszło gładko to spróbujmy z tą sesją świąteczną. Na pokładzie dzieci: rok i 2.5 roku ja spanikowana, a wyszło tak fajnie tak magicznie.. i skończyły nam się uroczystości, w trzeciej ciąży nie jestem :p więc czekaliśmy rok na następną sesję- świąteczną. Zapisałam się od razu po ogłoszeniu terminów. W ciemno. Nie znając aranżacji. I oczywiście że się nie zawiodłam ! W tym roku scenki sa tak piękne, mam wrażenie że z roku na rok jest coraz piękniej! Zdjęcia tegoroczne widzialam na razie w aparacie, ale dziś pierwszy raz się popłakałam jak widziałam moje szalone dziewczyny jak pozowały ( 2 lata i 3.5!) . Ola ma talent, potrafi dogadać się z dziećmi, potrafi je zaczarować :) młodsza córka jeszcze jej nie pamięta, ale starsza wczoraj powiedziała: idziemy do tej Pani fotograf która ostatnio pozwoliła mi jeździć na takim czerwonym motorze ? Pamiętam ja ona była taka fajna ! (Pamiętała sesję świąteczną z zeszłego roku). W dzisiejszych czasach coraz więcej fotografów robi ładne aranżacje, ale nie każdy potrafi naprawdę robić piękne zdjęcia i jeszcze do tego mieć podejście do dzieci i podejście do rodziców. Śmiało mogę stwierdzić że Ola jest naszym fotografem rodzinnym:) a jak wracaliśmy dziś do domu to starsza córka się popłakała bo chciała jeszcze zostać u cioci :) Wiem długa opinia, ale ja piszę tylko takie jeśli jestem kimś/ czymś zachwycona:) A Ola jestem zachwycona. Polecam :)Opublikowano na Google Justyna KosińskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Byłam u Oli na kilku sesjach rodzinnych a ostatnia to sesja kobieca. Pełen profesjonalizm, super atmosfera mimo stresu dziewczyny stworzyły taka atmosferę że czułam się wyjątkowo zrelaksowana i piękna. Mega polecam i napewno wrócę. Fajne doświadczenie i pamiątka na całe życie. 😊Opublikowano na Google Magdalena TurekTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Ola, dziękuję za wspaniałą sesję 🙂 Czułam się świetnie. Kobieco, bez spinki. Studio jest bardzo komfortowe, aranżacje piękne. Ola w duecie z Dominiką, podpowiadają co i jak😁 Jest miejsce do relaksu, miejsce do makijażu, do zmiany ubioru. Do zobaczenia!❤️Opublikowano na Google Sylwia KrajewskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Miałam przyjemność mieć u Oli już dwie sesje. Zadowolona po sesji white wróciłam po więcej. Tym razem na sesję kobiecą… Polecam z całego serca! Dominika wykonała mi cudny makijaż. Nie mogłam wyjść z podziwu za każdym razem gdy patrzyłam w lustro. A Ola z aparatem to jest po prostu magia… Jest kreatywna, doświadczona, spostrzegawcza, pełna zrozumienia, umie zbudować zaufanie. Pokieruje jak dobrze ustawić się do zdjęcia. Podpowie w kwestii stylizacji. Potrafi sprawić, że stres jest zupełnie niepotrzebny. Dba o komfort osoby fotografowanej. Tworzy tak niesamowitą atmosferę w studio że sesja jest czystą przyjemnością. Mimo niedoświadczonej modelki Ola wyczarowała cudowne zdjęcia, a ja poczułam się pięknie i kobieco… Pamiątka na całe życie. Polecam każdemu! Jak na sesje to tylko do Oli ❤️Opublikowano na Google Bartosz NawrotTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. sesja ciążowa jako prezent dla żony. Prezent bardzo udany do czego przyczyniła się bardzo Ola (fotograf) oraz Dominika (makijaż).Opublikowano na Google Magdalena BojarskaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Przyznam, że stresowała mnie sesja (ciążowo-rodzinna) ale przy Oli i Dominice szybko się oswoiłam jako modelka. Dodatkowo nawet córka pięknie się uśmiechała dzięki "podejściu" Oli. Efekt końcowy niesamowity i piękna pamiątka na całe życie. Polecam z ręką na sercu! PS. sama jeszcze wrócę na sesje kobiecą :)Opublikowano na Google Agata GlapaTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Baaaardzo polecam! :) Ola tworzy tak fantastyczną atmosferę, że sesja zdjęciowa to ogromna przyjemność! Zdjęcia z sesji są obłędne :) Wrócimy z pewnością na kolejne sesje!Opublikowano na Google Aneta WrobelTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Miałam przyjemność uczestniczyć w sesji ciążowej. Ola i Dominika są niesamowite. Ola zrobiła mi przepiękne zdjęcia, które będą pamiątką do końca życia. Dominika zrobiła przepiękny makijaż, dzięki czemu sesja jest jeszcze bardziej efektowna. Na pewno wrócę w przyszłości do dziewczyn na kolejne sesje. Serdecznie polecam!Opublikowano na Google Magdalena ZetTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Polecam z całego serca! Bardzo miła atmosfera, Ola fotograf zajmująca się wspaniale maluszkami, a na koniec przepiękne zdjęcia!Opublikowano na Google Monika BaranTrustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google. Pełen profesjonalizm i super atmosfera. Ola jest cierpliwa i kreatywna, naprawdę polecam! :)
Na blogu znajdziesz praktyczne poradniki, które pomagają przygotować się do zdjęć i lepiej zaplanować termin sesji. To także dodatkowa pomoc, jeśli chcesz zrozumieć, jak wygląda współpraca i czego możesz się spodziewać.
Każda galeria pokazuje inny rodzaj historii, ale wszystkie łączy jedno – naturalność, estetyka i dbałość o emocje. Jeśli po obejrzeniu portfolio wiesz już, która sesja jest dla Ciebie, kolejnym krokiem będzie wybór pakietu i kontakt w sprawie terminu.
Jeśli nie masz jeszcze pewności, która opcja będzie najlepsza, zacznij od oferty albo napisz wiadomość. Wspólnie łatwiej dopasować rodzaj zdjęć do Twoich oczekiwań, etapu życia i efektu, jaki chcesz uzyskać.
Dobrze przygotowane portfolio to nie tylko zbiór ładnych zdjęć. To miejsce, które pokazuje sposób pracy, estetykę, atmosferę sesji i różnorodność realizacji. Dzięki niemu łatwiej zdecydować, jaka sesja będzie najlepsza i czego możesz spodziewać się po współpracy.
Jeśli szukasz fotografa w Warszawie i chcesz zobaczyć naturalne, estetyczne oraz profesjonalnie przygotowane galerie, przejrzyj wybrane kategorie i wybierz sesję dopasowaną do siebie. CTA: Sprawdź portfolio, przejdź do odpowiedniej galerii i umów termin sesji.